O nasForumKontakt  Szukaj:   
UPC przyspiesza internet nawet do 120Mb/s, zmiany oferty telefonicznej

2009-09-17 13:06:01 • napisany przez: Michal

Według informacji jakie otrzymaliśmy w poniedziałek zostaną podane nowe prędkości internetu. W tym opcje dostępne dzięki pełni światłowodowej sieci w technologii Fiber To The Home (FTTH)co może oznaczać nawet prędkość 120Mb/s.

Strategia rozwoju usług internetowych UPC Polska opiera się na oferowaniu usług o najlepszym stosunku prędkości do ceny i wyznaczaniu nowych standardów na rynku, poprzez systematyczne podnoszenie parametrów i dopasowywanie ich do rosnących potrzeb użytkowników sieci. Dlatego w ramach wdrażania technologii EuroDOCSIS 3.0., UPC wprowadza na rynek ultraszybki Internet szerokopasmowy nowej generacji – UPC Fiber Power, który ułatwi internautom pełniejsze i bardziej efektywne korzystanie z zasobów cyfrowego świata. Nowe usługi UPC Fiber Power stworzą także platformę dla dalszych innowacji internetowych w kolejnych latach.

UPC Polska oferuje usługi UPC Fiber Power w czterech opcjach: 8 Mb/s, 25 Mb/s, 50 Mb/s i 120 Mb/s. Dzięki UPC Fiber Power 120 Mb/s, klienci będą mogli ściągać filmy w kilka minut, zaś pobranie pliku wideo o objętości poniżej 1GB zajmie im zaledwie sekundy. Wyższe pakiety z oferty UPC Fiber Power są dobrym wyborem dla gospodarstw domowych, których członkowie korzystają jednocześnie z kilku komputerów
lub innych urządzeń, wykorzystujących łącza internetowe. Stanowią też atrakcyjną propozycję dla tych, którzy cenią sobie najszybszy przesył danych, oferowany obecnie na rynku.

Na stronie www.upc.pl podano nowe prędkości usług. W Warszawie do końca roku w 100% lokali będzie możliwość zakupienia najwyższej prędkości. Najszybsze usługi FP50 i FP120 są też dostępne w Krakowie, Katowicach i Gdańsku.

Oprócz tego zmienia się oferta telefoniczna. Stawka na telefony komórkowe to już 39gr/minuta.

Od 21 września br. w ofercie UPC dostępne są prostsze, bardziej przejrzyste i korzystniejsze taryfy telefoniczne. UPC obniżyło o ponad 50% ceny za połączenia na telefony komórkowe do 0,39 zł za minutę. Jest to jedna z najniższych taryf na rynku. Dwukrotnie wzrasta również liczba minut wliczonych w cenę abonamentu w taryfie ‘Rozmowy 60’(z 30 do 60 min.).

Na stałe do cennika trafiła także taryfa „Rozmowy non-stop Europa i Świat”, umożliwiającą nielimitowane połączenia do sieci stacjonarnych w Polsce oraz 22 krajach Europy i świata. W ramach abonamentu klienci mogą telefonować bez ograniczeń do Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii oraz najczęściej odwiedzanych przez Polaków krajów europejskich, takich jak: Austria, Belgia, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania (włącznie z Wyspami Kanaryjskimi i Balearami), Holandia, Irlandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Węgry i Włochy.

Oprócz konkurencyjnych cen Telefon UPC oferuje również szereg usług dodatkowych, takich jak m.in. prezentacja numeru, blokada prezentacji numeru, zastrzeżenie danych abonenta, poczta głosowa, odrzucanie połączeń anonimowych, szczegółowy wykaz połączeń, przekierowanie połączenia przy braku odpowiedzi, możliwość podłączenia drugiej linii.

Bezpłatne przeniesienie numeru
Klienci, którzy chcą skorzystać z oferty telefonicznej UPC, mają możliwość zachowania dotychczasowego numeru telefonu. Na życzenie klienta wszelkimi formalnościami związanymi z przeniesieniem numeru może zająć się UPC, co jest dodatkowym ułatwieniem. Usługa jest bezpłatna.

Copyright 2003 - 2016 MediaSwiat.pl, Ostatnia aktualizacja strony: 21.05.2022 Host: DEB